Nejste přihlášen! Přihlásit se k administraci Vašeho účtu.
Co chcete udělat Zaslat heslo nebo registrovat?

Dnes je: 12.12.2018 12:38:53
Pokladny váhy - informace nákup.

Prodej-Pokladen.cz je přehledný katalog firem zabývající se pokladními systémy, registračními pokladnami, váhy a váhovými systémy. Vše je rozděleno do 3 přehledných kategorií podle okresů a krajů. Zde najdete rychle to co hledáte.

Prodej-Pokladen.cz > Pokladní systémy > Praha > Praha 4

 

Alto Praha, s.r.o.

 
       
Název: Alto Praha, s.r.o. Tel: 420 261 262 169
Typ: Pokladní systémy  Mobil:
Ulice: Prašná 109/38 Fax: 420 261 262 772
Město: Praha-Háje    
PSČ: 14900 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Praha 4    
Kraj: Praha    
Země: Česká Republika    
       
       
   Mini: Firma Alto Praha spol. s r.o. podniká v oblasti informačních systémů pro hotely, restaurace a obchody od roku 1990.
Základním produktem firmy je informační systém Food ve verzích Food500 a Food600/W32.
     
   Popis:    
Firma Alto Praha spol. s r.o. podniká v oblasti informačních systémů pro hotely, restaurace a obchody od roku 1990.

Základním produktem firmy je informační systém Food ve verzích Food500 a Food600/W32, které slouží pro evidenci skladů, ovládání pokladen a umožňují tak plnou kontrolu průchodu surovin celým provozem od okamžiku jejich nákupu přes následné zpracování až po prodej hotových produktů na pokladnách a z toho vyplývajícím odtížením jednotlivých středisek (skladů) na základě definovaných receptur.

V posledních letech byla nabídka firmy Alto Praha rozšířena o recepční systém Hotel 2000, který slouží pro evidenci hostů v jakémkoliv typu ubytovacího zařízení (hotely, penziony, ubytovny, koleje, rekreační zařízení) a poskytuje všechny s tím související agendy (rezervace, fakturace, směnárna, výstupy účetnictví) Oba systémy jsou navzájem provázány tak, že tvoří jeden celek a umožňují tak jednotnou evidenci ubytovaných hostů a jimi čerpaných produktů a služeb.

Dodávky firmy Alto Praha jsou komplexní, tj. firma je i dodavatelem standardního a speciálního hardware, potřebného pro provoz výše uvedených systémů, včetně strukturovaných kabeláží sítí LAN a telefonních rozvodů.

Součástí dodávek je samozřejmě počáteční analýza provozu, ve kterém má být systém instalován, a konzultace s budoucími uživateli, aby mohlo být provedeno nastavení celého software takovým způsobem, který maximálně odpovídá zvyklostem a požadavkům provozovatele.

Samozřejmostí je i školení a autorský dozor dodavatele po spuštění tak, aby náběh celého provozu byl bezproblémový.

V případě zájmu zákazníka mohou být dodány i další navazující produkty, jako jsou telefonní ústředny, výčepní zařízení, zámkové systémy a další.

Důležitou skutečností jsou i služby , poskytované uživatelům výše uvedených systémů, které zahrnují především nepřetržitý servis 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu a dále všechny nezbytné činnosti spojené s provozem aplikací tohoto typu, tj. správa dat, poradenská a kontrolní činnost dle přání zákazníka, profylaxe software i hardware, školení, atd.

Systém Food má v současné době v České a Slovenské republice (Alto Slovakia) více než 300 instalací, systém Hotel 2000 je instalován v desítkách hotelů.