Nejste přihlášen! Přihlásit se k administraci Vašeho účtu.
Co chcete udělat Zaslat heslo nebo registrovat?

Dnes je: 12.12.2018 12:53:18
Pokladny váhy - informace nákup.

Prodej-Pokladen.cz je přehledný katalog firem zabývající se pokladními systémy, registračními pokladnami, váhy a váhovými systémy. Vše je rozděleno do 3 přehledných kategorií podle okresů a krajů. Zde najdete rychle to co hledáte.

Prodej-Pokladen.cz > Pokladní systémy > Praha > Praha 6

 

ISIS, spol. s r.o.

 
       
Název: ISIS, spol. s r.o. Tel: 420 224 318 264
Typ: Pokladní systémy  Mobil:
Ulice: Terronská 947/49 Fax: 420 224 318 264
Město: Praha-Bubeneč    
PSČ: 16000 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Praha 6    
Kraj: Praha    
Země: Česká Republika    
       
       
   Mini: Společnost ISIS spol. s r. o. je tradičním dodavatelem pokladních a skladových systému pro jídelny, provozovny Fast-Food, restaurace a kluby.
     
   Popis:    
Pokladní systémy

Z naší nabídky si můžete vybírat pokladní systémy pro závodní stravování, fast-food provozovny, kantýny, restaurace a to včetně možnosti využití bezhotovostních plateb strávníků (identifikační karty nebo čipy). Pokladní systémy mohou být doplněny i objednávkovou částí. Nabízíme sortiment od malých systémů (jediná pokladna včetně zpracování prodejů) až po vybavení rozsáhlých gastronomických provozů obsluhujících tisíce až desetitisíce strávníků, včetně propojení vzdálených provozoven.

Z technického hlediska mohou zákazníci volit mezi značkovými PC pokladnami (např. od firmy POSIFLEX nebo i jiných výrobců), mezi levnějšími pokladnami sestavovanými ze standardních PC a speciálních pokladních periferií.

Kromě standardních pokladních periferií - tiskárna účtenek, pokladní klávesnice, zákaznický displej, zásuvka na peníze, snímač identifikačních medií (karet) lze dále připojovat scannery čárových kódů zboží a váhy (různých výrobců). Jako optimální řešení nabízíme u PC pokladen místo pokladní klávesnice i použití dotykové obrazovky. Jde pro obsluhu velmi přehledné řešení, které, zejména při použití LCD monitorů vypadá i velmi elegantně. Pokladny umožňují i registraci prodejů hrazených různými typy bankovních karet.

prodejní obrazovka - zvětšit kliknutím ukázka POS - zvětšit kliknutím

K systému je dále možné připojit automaty pro prodej zboží. Propojení umožňuje rozšířit bezhotovostní prodeje i na takto připojené výdejové automaty vybavené čtečkami identifikačních karet. Takové řešení se běžně používá v rámci závodního stravování podniků s vícesměnným nebo nepřetržitým provozem k pokrytí doby mimo provoz závodní kantýny.

Součástí pokladní části systému je samozřejmě komplexní vyhodnocení prodejů včetně fakturace skupin strávníků v závodním stravování i provázání se skladovým systémem (automatické odpočty prodaného zboží z meziskladů) a výrobní částí (podpora přípravy cen, odpočty surovin ze skladů výrobních středisek).

Při bezhotovostní nebo kombinované obsluze strávníků je úhrada za odebranou stravu a zboží řešena např. zálohovými platbami, srážkami z mezd, zpětnými platbami nebo kombinacemi těchto možností. Systém umožňuje, v případě potřeby, pracovat s různými hladinami cen a s různými dotacemi (včetně kontroly oprávněnosti jejich poskytování) pro jednotlivé skupiny strávníků u závodního stravování.

Pro závodní stravování standardně řešíme provázání s ostatními podnikovými systémy, tj. přebírání dat z personálních a docházkových systémů, včetně kontrol a přepočtu odběrů podle skutečné, odsouhlasené docházky se započtením služebních cest, a předávání srážek z mezd do mzdových programů.

Technické řešení umožňuje propojení jednotlivých pokladen s centrálním pracovištěm prostřednictvím počítačových sítí nebo přenosem dat s využitím modemů a telefonní sítě. Technicky je, při využití počítačové sítě, zajištěn provoz pokladen bez přerušení i v případě rozpadu počítačové sítě nebo havárie datového serveru. Data jsou pak automaticky aktualizována po opravě závady. Lze nastavit automatické zálohování dat na více PC.